Saturday 16th of January 2021

logo

Tauragės rajonas

Ūkio, įmonės ar gamybos (sklypo) vieta: Tauragės r., Skaudvilė

Telefonas:  (8~657) 56 345

Kontaktinis asmuo: J. VIDA

Elektroninis paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Interneto svetainė: www.vitaneda.auk.lt

Gamybos rūšis: Ekologiška mėsinių galvijų jautiena.

Aprašymas: MĖSINIAI GALVIJAI - tai pusiau laukiniai galvijai, kurie ištisus metus gali būti lauke, o maistui pakanka vien žolės ir šieno. Auginami tik mėsai. Karvės žindenės nemelžiamos, nes veršelis žinda karvę iki 8 mėn. amžiaus. Šiuo laikotarpiu, kai intensyviausiai auga raumenys ir vystosi baltymų sintezė, galvijų prieauglis gauna vertingiausią produktą - motinos pieną. Todėl mėsinių veislių galvijų mėsa yra aukštos kokybės ir gero skonio.
Nustatyta, kad lyginant su pieninių, mėsinių galvijų mėsa yra minkštesnė, lengviausiai sukramtoma, mažiausi virimo nuostoliai (net 14% mažesni negu pieninių).
Didžiausią mėsos maistinę vertę ir kaloringumą turi jos baltymai ir riebalai. Mėsinių galvijų mėsa pasižymėjo didesniu baltymų kiekiu, o pieninių - didesniu riebalų kiekiu. Pagal riebalų rūgščių kokybinę ir kiekybinę sudėtį vertingiausia taip pat yra mėsinių galvijų mėsa. (KTU Maisto institutas ir LVA)

Ekologiškų produktų pranašumas: yra saugūs, neužteršti kenksmingomis cheminėmis medžiagomis; sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų organizmų; randami didesni vitaminų ir mineralų kiekiai; gyvuliai šeriami ekologiškais, genetiškai nemodifikuotais pašarais; ekologiniuose ūkiuose dirbantys žmonės nėra veikiami chemikalų.
Ekologišką produktą nuo įprastinio galime atskirti vos pažvelgę į etiketę, kurioje pateikiama pati svarbiausia informacija: ekologiškų produktų sertifikavimo ženklas, identifikuotas gamintojas, jo sertifikato numeris, sertifikavimo darbus atlikusi sertifikacijos įstaiga. Ekologiška produkcija yra griežtai reglamentuojama ir kontroliuojama. Lietuvoje ekologiškos produkcijos ir ekologinių ūkių sertifikavimą ir kontrolę atlieka viešoji įstaiga "Ekoagros", todėl pagaminti ekologiški produktai žymimi jos ženklu

 


 

Ūkio, įmonės ar gamybos (sklypo) vieta: Vilnius, Kaunas, Klaipėda

Telefonas: (+370...)

Kontaktinis asmuo: PAŽYMĖTAS

Elektroninis paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Interneto svetainė: http://www.pazymetas.lt/

Gamybos rūšis: pažymėtų daiktų gamyba, prekyba internetu, registracija vieningoje ir saugioje duomenų bazėje.

Aprašymas: Įvairių daiktų žymėjimas, registracija vieningoje duomenų bazėje, apsauga nuo daiktų vagystės, pamestų daiktų susigražinimas, daikto savininko greitas suradimas, premijos už pamesto daikto suradimą. 

 

 

Powered by Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, ecommerce hosting. Valid XHTML and CSS.

Mes turime 8 svečius online